Windows 10 için kullandığınız Regedit/Registry Ayarları Nelerdir?

- Windows 10 üzerinde kullandığınız regedit ayarlarını bu başlık altında toplayalım

- Windows 10'da kullanılan registry reg kayıtları kullanarak kullanıcılara kolay ulaşım sağlayan menüler ayarlar.

- Windows 10/8.1/8 platformunda kullandığınız kayıt defteri ayarlarınız nelerdir?

- Kayıt defteri hızlımenü,hızlı ulaşım kısayolları,Sistem araçları vb.registry girdileri üzerine.

forjest forjest (101)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10'da daha evvel kendim için yazdığım Sistem Araçları,Hızlı ulaşım Shell menüsünü Sizlerle paylaşıyorum.Türkçe / İngilizce dilinde hazırladım (İngilizce sistem kullanıcılarıda ayrıca düşünülmüştür.)

    Hızlıbakış:Denetimmasası,Programkaldır,Sistembaşlangıcı,Hizmetler,Notlar,Sistemgeri yükleme,Sistembilgisi alma ve bir çok hizmete tek tıkla ulaşabileceğiniz sağa sola dolaşmadan işlemleri kolaylaştıran hızlı ulaşım aracı diyebiliriz.

    İndirme Linkleri: Sistem Araçları Türkçe | System Tools English

    Dosya tipi: REG / Sıkıştırma: Zip / Platform: Windows 10/8.1/8 (32/64Bit)

    BilGi: İndirdiğiniz dosyayı zip'ten çıkarınız,zip içeriğine kısaca Benioku txt dosyasına açıklama ekledim.Reg dosyasına çift tıklamanız yeterli kaldırmak içinde ikinci kaldır reg dosyasını kullanmanız yeterli arkadaşlar.

    Uzmanim.net üyeleri için tarafımdan hazırlanmıştır.Güle güle kullanınız saygılarımla kolay gelsin.

    Ekran Alıntısı / Screenshot:

    forjest forjest (101)
    8 yıl önce cevaplandı

      linkler ölmüş.

      selore selore (1)