Windows 10 için tavsiye ettiğiniz antivirüs programları

Merhabalar ben Windows 10 kullanıyorum sistemim yeterli olmasına rağmen Euro Truck Simulator 2 kasıyor, ne yapmalıyım?

Sistemim:

8 GB DDR4 RAM

Intel Core i5 7500

Nvidia Geforce GTX 1050 ti 4 GB

"Can You Run it"den Kontrol Ettim minimum ile Recommended okay yazmasına rağmen oyuna girince kasıyor.

EDİT: Videoda Kasıyor Bazı alanlarda TR Haritası

Windows 10 için önerdiğiniz antivirüs programları nelerdir?

Ben Windows 10 un kendi Windows Defenderi ile tarıyorum Hiç Bir virüs Bulamıyor. Trainer indirdim taradım virüs bulunmadı. Aynı zamanda Windows Defender denetimli klasör erişimini açınca hep "YETKİSİZ DEĞİŞİKLİKLER ENGELLENDİ" hatası alıyorum.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    YETKİSİZ DEĞİŞİKLİKLER ENGELLENDİ  hatası alıyorsanız bilgisayarınızı sizden daha çok yöneten bir virüs girmiş demektir :) Sistem geri yükleme yapın windows defender programına devam edin diğerleri ram tüketmekten başka bir şey yapmıyor bence...

    bcaggul bcaggul (117)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bilgisayarımı taratmıştım hiç virüs çıkmadı 0 tehdit diyordu tam tarama nvidiagtx 6 yıl önce

      • @topra34 nvidiagtx 6 yıl önce
      • @toprak34 ben windows 10 kullanıyorum defender bana yetmezmi ? nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx Defender bazı virüsleri algılamıyor. toprak34 6 yıl önce
      • Yetkisiz Değişiklikler hatası neden alıyor olabilirim nvidiagtx 6 yıl önce
      • @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
      • https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4012987/windows-10-virus-threat-protection-windows-defender-security-center @nvidiagtx toprak34 6 yıl önce