Windows 10 ile ilgili sorular

Windows 10 da flash oyunlar açılmıyor internet uzerinden.

Bunun için ne yapabilirim ?

Klasörlerin ust kısımları çok açık renkli .acikcasi göz aliyor bunu nasıl koyu yaparim ?

Fare imlecinin üzerinde gölge efekti olduğunu gormustum .Bunu nasıl yapabilirim ?

Son olarak Flash bellek üzerinden oyun kopya kurmak istiyorum. Notebook u satın mağazada satıcı orijinal Windows olduğu için kopya izin vermez falan dedi. Bunu nasıl yaparim ?

Bir de mesala Fifa 2008 falan kurmak istiyorum ya da Football manager 2019 .Bunlari oynamak için ekstra program kurmama gerek var mi ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1-) Öncelikle tarayıcıda sağ üstte bulunan  işaretine tıkla ardından ;  tıkla. Ardından arama bölümüne

    " Flash " yazıp seçeneğine giriş yap. Gelen ekranda  bölümüne gir.

    Resimdeki gibi ekran gelecek ve Flash Player çalıştırmayı aktif ederek oyunlardaki flash engelini düzeltebilirsin.

    [ AÇIK yapacaksın ]

      AÇIK

        KAPALI

    2-) Klasörlerin ust kısımları çok açık renkli ; bunu biraz açabilir misin ? tam olarak nasıl yani , resim ekleme imkanın var mı ?

    3-) Fare imlecini değiştirmek için şu yolu takip et ;

    Önce  gir ; ardından tıkla.

    girip

     tıkla. Buradan aşağıya inip ;  seçeneğine gir.

    Küçük bir pencere açılacak ; gelen ekranda " İşaretçiler Sekmesinde " ayarlamalar yapabilirsin.

    [ Düzen ve Özelleştir bölümünü kullan ]

    4-) Oyunun setup dosyalarını flash belleğe atıp ardından kendi bilgisayarında flash belleği takarak setup dosyasını çalıştırıp kurulum yapabilirsin ; herhangi bir sıkıntı olmaz. ( önemli olan doğru dosyayı atmak )

    5-) Sen oyun kuracağın zaman genellikle sana setup sırasında kurulması gereken programları gösteriyor ; sen o sırada onlara tik koyarsan kendisi setup ile beraber kuracak ; ardından rahatlıkla açabilirsin. Ek olarak manuel olarak yüklemek için genelde oyunun kurulu olduğu klasörde redist klasörü bulunur oradaki programları kurarsan sıkıntı olacağını sanmam.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Şunu demek istedim . Hani klasörün en saf tarafında x işareti falan varya işte o çok göz alıyor rengi . Yani onların daha belirgin olmasını nasıl sağlayabilirim ?

      Bir de hani şu alttaki arama çubuğununun yanina Masaüstü kısayolu nasıl eklerim ?

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Klasör olayını ekran görüntüsü atabilir misin ? ybaskin34 4 yıl önce
      • Klasör için simge değiştirme var ekliyeyim mi ? ybaskin34 4 yıl önce
      • Görev çubuğuna mı masaüstü kısayol ekleyeceksin ? ybaskin34 4 yıl önce