Windows 10 image backup nasıl oluşturulur?

Selam hocam. Lazesoft proqrami ile windows 10 ve ya windows 7 image ( Backup) alma nasil olusturulur lutfen youtubede vide hazirlasaniz iyi olur. Tesekkurler

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    NEDEN CEVAB VERMEK TENEZULUNDE BULUNMUYORSUNUZ?? Kendiniz bilin bundan boylee Soru sormayiz.

    proqram proqram (-7)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Her soruyu görüyoruz ve bir yere not ediyoruz hiç merak etme. Bahsettiğin videoyu notlara aldım, sırayla videolar çekiyoruz. omercik 4 yıl önce

    Windows için birçok backup alma programı vardır. Genelde en bilinen backup alma "Acronis True Image" dir. Söylediğiniz programa alternatif bu programı kullanabilirsiniz. Ayrıca Programın kullanımı ile ilgili dökümanı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

    Acronis True Image nedir? Nasıl kullanılır?

    Bunun yanı sıra Norton Ghost gibi programlar ile de bootable olarak Windows Image almak mümkündür. Söylediğiniz " Lazesoft" programı arayüzünde bulunan Windows Image&Clone bölümünden diskin tamamını klon aldırabilirsiniz. Sizden genelde Kaynak disk, Hedef Disk gibi bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri vermenizin ardından klonlama işlemini yapabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)