Windows 10 İnsider sürüm ne işe yarar?

Windows 10 da İnsider sürüm ne işe yarar ve normal Windows 10' dan farkı nedir?

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnsider: Geliştimeye yardımcı olmak için windowsun geliştirdiği programdır. Kullanıcıların deneyimine bağlı olarak kendisine çeki düzen windows bu sayede kullanıcılara daha iyi çözümler sağlıyor. Sende bu programa büyük ihtimalle dahil olmuşsundur. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsin. https://insider.windows.com/

    enbilgin enbilgin (16)