Windows 10 Intel Hd Graphics Yenileme Hızı Sorunu

Ben Windows 10 64 bit işlemci kullanıyorum. Bilgisayar modelim Hp G62- B29-et modeli bir dizüstü bilgisayar ancak bir sorunum var. Ben dün akşam bilgisayarda internnete gezereken birden ekran kararıp ekran gitti geldi sonra fare yavaş hareket etmeye, bilgisayar hızının yavaşladığını fark ettim. ( Bilgisayarın güç bağlantısını kestidiğimde oldu bu olay. ) Ekran driveleriyle bağlantılı olduğunu fark ettim ve İntel Hd Graphicsi açtım ve yenileme hızının 60 'tan 40 hz ye düştüğünü fark ettim. Bende 60 hz ye aldım ve düzeldi. Ancak bilgisayarı prize taktığım zaman 60 hz, takmadığım zaman 40 hz oluyor ve sürekli 60 hz ye döndürmek zorunda kalıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın güç profillerini varsayılan değerlere sıfırlamayı denediniz mi?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yorumunuz için teşekkürler. Güç durumundan kaynaklanıyormuş. enes7534 8 yıl önce
    • Cevabı doğru bulduysanız yandaki onay butonuna basarsanız aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılarda faydalanabilir. brsozl 8 yıl önce