Windows 10 internet sorunu

Selam arkadaslar Benim laptap internete baglaniyor ama hic bir siteye giremiyor anlamadim nasil oluyor.windows 10 sistemi nasil duzeltirim yardim ederseniz sevinirim

serkan2 serkan2 (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DNS önbelleğini temizlemelisin:

    Klavyeden windows tuşu ile birlikte R tuşuna basılır, açılan "Çalıştır" satırına "CMD" yazılır, okeylenir. CMD Komut İstemi açılacaktır (siyah pencere). Buraya ipconfig /flashdns komutu girilerek enter tuşlanır. Daha sonra PC yeniden başlatılır.

    DNS Değiştirmelisin/manuel atamalısın (8.8.8.8 - 8.8.4.4 Google DNS'yi tavsiye ederim. Yasaklı sitelerede girebilirsin):

    DNS değiştirme nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tesekkurler deniyecegim bakalim nasil olucak

      serkan2 serkan2 (8)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce