Windows 10 Internet Yavaslama

Arkadaslar pc yi win 10 a yukselttim. Yukseltmeden once internet normal hizdaydi. Simdi cok yavas bise yapilmiyo. Cozumu nedir.

mertrn61 mertrn61 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 yükseltmenizle internetin yavaş açılması alkası olduğunu düşünmüyorum internet bazen yavaşlayabiliyor

    bu ara çoğu kişilerde bu sorun devam ediyor örneğin facebook çok yavaş bu ara

    yinede Windows 10 yüseltim ondan oldu diye şüpeniz varsa virüs taraması yaptırın Malwarebytes Anti-Malware  indirin tarama yaptırın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yeni yükleme yaptıysanız biraz dan fazla ağır olur. Arka planda güncellemeleri yaptığı içindir. Düzelir ve Windows 10 oldukça hızlıdır.

      kawamoto kawamoto (71)