Windows 10 internet yok , Güvenli Değil hatası nasıl çözülür?

Devamlı internet gidiyor bi yardımcı olun internet yok ,güvenlik hatasını çok sık rastlıyorum

50ozcan50 50ozcan50 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    durum bendede öyle yapılcak birşey yok düzelmesini bekleyeceğiz.

    kullanici510080 kullanici510080 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu hata çeşitli sebeblerden veriyor olabilir.ilk akla gelip denenmesi gerekenler;

      • Bilgisayarın tarih ve saatinin doğru olduğundan emin olun.
      • Eğer kablosuz bağlanıyorsanız, Ağ Ayarları -->Wi-Fi ağlarını yönet üzerinden sayfayı aşağı indirdikten sonra bilinen ağları yönet kısmından kendi ağ adınızı bulup Unut deyin.Ardından tekrar bağlanın.
      • Bilgisayarınıza elle manuel IP verin.

      Bilgisayara Manuel IP vermek için aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

      Bilgisayara el ile, manuel IP nasıl girilir?

      ismailsarp ismailsarp (6010)