Windows 10 IP Adresi nasıl değiştirilir?

Windows 10 bilgisayarımda konumumun görünmemesini istiyorum. Nasıl değiştirebilirim? Gerekli işlemleri açıklayabilirseniz sevinirim.

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    vpn indir ya da Tor programı indir

    monodrax monodrax (58)
    3 yıl önce cevaplandı

    • çok açıklayıcı oldunuz hemen açıkladığınız adımları uyguluyorum @monodrax ses1842 3 yıl önce
    • @ses1842 tor programı yavaş çekebilir. monodrax 3 yıl önce

    VPN ile başka ülkelerdeki sunuculara bağlanarak oradan giriyormuş gibi gösterebilirsin ancak yasal bir olay olduğu zaman ücretsiz VPN'ler yada kalitesiz VPN sağlayıcıları seni yüz üstü bırakır. VPN ile bile girsen sanal alemde gizli kalamazsın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Peki bunun bir çaresi yok mu ses1842 3 yıl önce
    • Mesela başkasının sosyal medya hesabına giriş yaptığında konumun gözüküyor.Bunun başka ülke gözükmesini nasıl sağlayabilirim.Yani daha doğrusu vpn dışında bilgisayarın kendi konumunu nasıl değiştirebilirim.Veya internet konumunu. ses1842 3 yıl önce
    • Hocam bir çözüm yolu :)) @hydra ses1842 3 yıl önce