Windows 10 işletim sistemli bilgisayarım S3 cihazımı görmüyor.

Arkadaşlar merhaba,

bundan 6 ay öncesine kadar Windows 8.1 Pro işletim sistemli bilgisayarımda mobil cihazım (Samsung Galaxy SIII) için USB bağlantısı sağlayabiliyordum. Ancak son zamanlarda USB bağlantısı kuramıyorum. İşletim sistemimi Windows 10 (x64)'a yükselttim, bilgisayarımdaki tüm sürücüleri güncelledim ama fayda etmedi. Çok ince bir ayrıntı vereyim; cihazımı Windows XP işletim sistemi bir bilgisayara bağlayabiliyorum.

Cihazı bilgisayara bağladığımda "USB aygıtı tanınmadı" uyarısı alıyorum. Aygıt yöneticisinden  cihazın açıklamasına baktıımda "Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu)" şeklinde görünüyor. Aygıtın durumu şu şekilde görünüyor "Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)"

Bu sorunu nasıl aşabilirim?

okanxx okanxx (1)
8 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar günlerdir çözemedim. Bu sorun hakkında bilgisi olan yok mu hiç ya? :) okanxx 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bundan 2 3 gun once windows 10 la alakali haberler yapildi ayrica sistem daha yeni tam oturmadi biraz beklemenizi ama sabirsizsaniz uzmana muracat etmenizi rica eddiyorum

ckmkreis ckmkreis (25)
8 yıl önce cevaplandı

  • Windows 8.1 kullanırken de çalışmıyordu. Ben acaba düzelir mi diye yükselttim 10'a. okanxx 8 yıl önce