Windows 10 Kamera Çalışmıyor

Windows 10 yıldönümü güncellemesini yükledikten sonra kameram çalışmıyor ne yapmalıyım

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1. Kayıt defteri düzenleyicisini açın
    2. 64 bit işletim sisteminde şu klasöre gidin HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows Media Foundation\Platform           32 bit işletim sisteminde şu klasöre gidin: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Media Foundation\Platform
    3. Yeni DWORD (32-BİT) değeri oluşturun
    4. İsmini EnableFrameServerMode yapın
    5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer PC'de kamera problemi yıldönümü güncellemesi sonrası bir problem ise (daha önce normal çalışmaktaysa) bir diğer çözüm bununla ilgili hiçbir şey yapmayıp sadece son Microsoft güncellemerini yapmak olacaktır.

      Windows 10 web kamerası problemleri 2 Ağustos büyük (yıldönümü) güncellemesiyle ortaya çıkan bir problemdir ve son Microsoft güncellemeleriyle bu problem giderilmiştir.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        Denedim kamera halen calısmıyor

        mtiske mtiske (1)