Windows 10 Kasım Güncellemesi Sorunu

Merhaba windows 10 sürüm 1511 kasım güncellemesi windows uphatede gözükmüyor sürekli güncellemeyi denetle diyorum ama gelmiyor yardımcı olurmusunuz

usta09 usta09 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer Windows 10 Enterprise LTSP versiyon ise Microsoft bunu şimdilik güncellemedi. Diğer Windows 10'ların hepsi güncellendi.

    Ama eğer farklı olarak, 1511 yükselmesi olduysada bunu sağlayan Microsoft güncellemesi güncelleme geçmişinde görülmüyor diyorsan bu başka birşey ve normal bir vaziyettir. Zira daha sonra gelen toplu güncellemelerle bu güncelleme listeden düşmüştür ama 1511 yapım işletim sistemi yeni toplu güncellemeler ile derleme numaraları yükselmeye devam etmiştir (En son toplu güncelleştirme ile 10586.29 oldu).

    Edit:

     Windows 10 işletim sisteminin hangi sürüm ve derleme olduğunu nasıl görebilirim (Windows Hakkında)? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      windows 10 pro benim sürümüm 10586 şuan kasımın başından beri güncellemeleri hergün denetliyorum gelenleri yüklüyorum amao güncelleme gelince hata verdi sonra sitenizden buldugum çözüm yoluyla hatayı çözdüm.ve bikaç gün sonra güncelleme tekrar geldi busafer yüklendi ama ama tekrar baktıgımda windows sürüm hala 10586.17 yazıyor

      usta09 usta09 (37)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Güncelleme geçmişinin resmini konuya ekle, bir bakalım. temmuz 8 yıl önce
      • 10586.29 Olmadımı? Enson toplu güncelleme ile (Geçtiğimiz Salı günü) böyle olması gerekirdi. En son toplu güncellemeyi alamadınmı yoksa, bunumu söylemek istiyorsun? temmuz 8 yıl önce
      • Hayır format gerekmiyor. Güncellemeden sonra sadece PC'yi yeniden başlatmak gerekiyor. Bunu yaptığındada 3 veya en fazla 5 dakika içerisinde sistem açılışında derleme yükseltmesi yapılıyor? Sende derleme numarası 10586 noktadan sonra kaç görünüyor? Winver ile baktınmı? temmuz 8 yıl önce
      • Üstteki mesajımı editledim, ek yaptım. Bir bak bakalım. temmuz 8 yıl önce
      • Winver komutu ile bak ve Sürüm ile Derleme sayılarını aynı şekilde buraya yaz Mesela bendeki Sürüm 1511 (İS Derlemesi 10586.29) şeklinde.. Sende Winver ile bak ve aynısını buraya yaz. temmuz 8 yıl önce
      • Eğer farklı ise daha öncede söylemiştim, güncelleme geçmişinin resmini konuya ekle. temmuz 8 yıl önce
      • tamam teşekkürler 29muş benimde halbuki aida64 ile bakıyorum :D sizide boşuna yordum :) usta09 8 yıl önce
      • Baştan söylediklerime dikkat ederek dediğim şekilde bakmış olsaydın, daha önce farkedebilecektin. Neyse, güzellikler diliyorum. :) temmuz 8 yıl önce
      • bir de choromede yeni sekme açıyorum aramak istedigim şeyi yazıyorum yazmıyo ama masaüstüne geçip F5 yapıp tekrar choromeye dönünce yazıyor çözümünü biliyormusunuz usta09 8 yıl önce
      • Değişik sebeplerle olabilir. Chrome sıfırlama yapasan düzelir. Uzmanım.net'te konusu var. Site içi arama motorunda aratarak bulabilirsin. Kolay gelsin. temmuz 8 yıl önce