Windows 10 key etkinleştirmek istediğimde ürün anahtarı çalışmadı hatası alıyorum

Windows 10 key etkinleştirmeye çalıştığımda girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı diye bir hata veriyor fakat orjinal bir key bunu nasıl düzeltebilirim?

ahox ahox (12)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Girmiş olduğun ürün anahtarı başka bir Windows sürümüne ait olabilir.

    Mesela bilgisayarda Windows 10 Home sürümü vardır. Sendeki Windows 10 anahtarı Windows 10 Pro içindir. Bunu kontrol etmen lazım. Eğer internete bağlıysan, ürün anahtarın doğru sürüm içinse, daha önce aktif edilmemişse hata almaman gerekir.

    hakan hakan (15394)