windows 10 kilit ekranı resmini sabitleme

merhaba benim windows 10 ile tek sıkıntım kilit ekranı resminin zırt pırt değişmesi yani windows spot ışığı resmi zırt pırt değişiyor heh bu sefer olmuş diyorum bakıyorum yine değişmiş windows spor ışık resmini nasıl sabitleyebilirim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows ayarları > Kişiselleştirme > Kilit ekranı bölümüne gelip Arka plan ayarını Resim olarak seçersin. Sonra istediğin bir resmi koyarsın ve artık o resim hep kilit ekranında kalır.

    Arka plan ayarı Windows spot ışığı olarak seçiliyken kilit ekranı resmi sürekli değişir. Windows, resmi kendine göre belirler. Bunu sabitlemek mümkün değil.

    omercik omercik (9418)