Windows 10 Kişilerim düğmesi nasıl kaldırılır?

 Kişilerim düğmesi nasıl kaldırılır?

Windows 10 Kişilerim simgesi nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Kişilerim düğmesi nasıl kaldırılır?

    Windows 10'da görev çubuğu üzerinde bulunan Kişilerim düğmesi, pek çok kişinin kullanmadığı bir özellik.  Bu anlamda benim gibi görev çubuğunu boşaltmak istiyorsanız Kişilerim düğmesini kaldırabilirsiniz.

    Kişilerim düğmesini kaldırmak için şunu yapın:

    1. Görev çubuğu üzerinde  boş bir alanda sağ tuşla tıklayın (Görev çubuğu Windows simgesinin de olduğu, ekranın altında bulunan uzun çubuk)
    2. Açılan menüden, üst bölümde bulunan Kişilerim düğmesini göster seçeneğini tıklayarak yanında bulunan ok işaretini kaldırın.

    Bu şekilde Kişilerim düğmesini kaldırabilirsiniz.

    murat murat (12492)