Windows 10 kitlenme sorunu

Lenovo leptop kullanıcısıyım 2-3 gün önce durduk yere w10 işletim sistemim kitlenmeye başladı bu sırada bilgisayarı zorlayacak herhangi bir şey yapmıyordum. Bilgisayarım tamamen donmuyor arkadaki açık uygulamalar işlevini sürdürüyor: herhangi bir video kitlenme esnasında kesinti olmadan oynamaya devam ediyor, spotifydan kesintisiz bir şekilde müzik gelmeye devam ediyor veya discordda bir konuşma sırasında kişilerin sesini kesintisiz duyabiliyorum onlar da benimkini duyuyor ama kitlendiği zaman ne alt+tab yapabiliyorum ne ctrl+alt+delete komutu ile görev yöneticisini açabiliyorum ne de alt+f4 komutu ile açık uygulamayı kapatabiliyorum.

lanetliyimgaliba lanetliyimgaliba (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM'de sorun olabilir memtestx86 ile RAM'leri test edin.

    infinity infinity (402)