Windows 10 "kod: 80070002 sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" hatası

Windows 10'da bu hata sürekli karşıma çıkıyor. Ne yapmam gerekir? Bunu nasıl çözebilirim?

ibrahimsayar ibrahimsayar (1)
6 yıl önce sordu

  • @ibrahimsayar bu çıkan hata görev yöneticisini açıp başlangıç yazısına tıklayıp ordan devredışı bırakabilirsin ve bilgisayarı yeniden başlatmalısın efsaneemrahylz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

En kolay, en garantili ve en hızlı çözüm olarak sistem hata öncesine geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle virüs taraması yapmalısın

    Bilgisayar açıldığında karşınıza Windows script host c:\eth\a.vbs komut dosyası bulunamıyor hatası geliyorsa bilgisayarınıza CPU miner yazılımlardan ETH yüklenmiş demektir. CPU Miner programlar bilgisayarda sanal para yani bitcoin üretmeye yarar.  Birileri bilgisayarınız üzerinden sanal para, bitcoin, üretiyor demektir.

    Detaylı bilgi ve çözüm için: Windows script host c:\eth\a.vbs komut dosyası bulunamıyor hatasının çözümü nedir?

    hakan hakan (15424)