Windows 10 kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Merhaba,

Windows 10 kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10 kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

    @toprak34 @hakan hocanın cevabına ilave olarak bu dosya yolunu takip et açılan çubuğa yeni adını yaz ve tamamı tıklat dosya yolu "Denetim Masası\Kullanıcı Hesapları\Kullanıcı Hesapları\Adınızı değiştirin"

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 kullanıcı adını değiştirmek için;

      1. Denetim Masasına git.
      2. Kullanıcı Hesapları simgesini tıkla.
      3. Hesabınızın Adını Değiştirin'e tıkla.
      4. Yeni hesap adını yaz ve Ad değiştire tıkla.
      hakan hakan (15424)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @hakan öyle bir seçenek yok? toprak34 6 yıl önce
      • Hesabınızın adını değiştirin yok toprak34 6 yıl önce

      Kullanıcı ismin herhalde Microsoft hesabına bağlı, öylemi? Eğer öyleyse bu sayfadan (tıkla) değiştirebilirsin.

      temmuz temmuz (12505)