windows 10 kullanıcı şifresini kaldıramıyorum

windows 10 da pcye şifresiz giriş yapamıyorum (şifreyi kaldıramıyorum) netplwiz den kaldırdım ama yinede şifre istiyor

mehmetozcan18 mehmetozcan18 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlat netplwiz / kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir tikini kaldırın

    uygula tıklatın açılan pencerede şifrenizin aynısını iki yerede girin tamam tıklatın şifre kaldırılmıştır

    yanlız bilgisayar uyku modunda açmak isterseniz şifre isteyecektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bunu zaten denemiştim fakat yine olmuyor mehmetozcan18 7 yıl önce
    • yine parola istiyor mehmetozcan18 7 yıl önce
    • sizde olmamış olabilir normalde windows 10 kullanıcı giriş şifresi bu şekilde kaldırılır diğer üye arkadaşlarımız yararlanabilir candan 7 yıl önce