Windows 10 kullanıyorum windows 7 ye nasıl geçerim?

Dosyalarıma zarar vermeden dosyalarım silinmeden nasıl windows 7 ye geçerim?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10  dan win 7 geçmek için format dvd veya usb gerekli

    • işletim sistemini değştrimek için format elinizde format dvd veya usb yok ise
    • Önce dosyalarınızı c sürücü dışında bir sürücüye toplayın

    Microsoft orjinal sitesinden istediğiniz bir işletim sistemini indirebilirsiniz indirdikten sonra ister DVD veyaUSB ye yazdırın ve formata başlayın bilgisayarınızın bios tuşuna basın biosa girdikten sonra  format medyanızın üzerine ok işaretleri ile  gelin entra basın medyanız açılınca ileri tıklatın şimdi kuru tıklatın ve sizden lisans anahtarı isteyecek anahtarınızı girin ileri tıklatı açılan sayfada özeli tercih edin bu sayfada sürücüleri görünür sadece dosyalarınızın olduğu sürücü kalsın  C sürücüyü biçimlendirin üzerine tıklatın ileri tıklatın ve format başlar

    ________________________________________________
    Windows® 7 için:iso dosyası  burdan indirin

    ________________________________________________

    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

    ________________________________________________

    USB flash bellek yazdırmak için rufus burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayarımdaki hiçbir dosya silinmez değil mi? taha17 7 yıl önce
    • yukarda tarif ettiğim gibi özel dosyalarınızı c sürücü dışında bir sürücüde toplayın C sürücüye format atın dosyalarınıza birşey olmaz candan 7 yıl önce

    https://uzmanim.net/soru/windows-10-dan-windows-7-ye-geri-nasil-donerim/74808

    ayrıca benzer cevap arayan için..

    aserifkuzu aserifkuzu (188)