windows 10 kuramıyorum

ben windows 8.1 pro kullanıyorum win 10 yüklemeye çalıştım ve yeniden başlatılırken açılma ekranında kalıyor kapayıp açınca da win 8 e dönüyor.sürekli denedim ama yükleyemedim.

distuxbed distuxbed (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Setuptan mı kurmaya çalışıyorsun? Öyleyse hem temiz kurulum olmaz, hem de kararlı çalışmaz. USB'ye yazdırıp kurulum işlemini yap.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • peki deamons tools lite dan olur mu varsa linki bana atabilirmisin distuxbed 3 yıl önce
    • Dostum daemon tools ile neden yapmak istiyorsun? Microsoftun kendi sitesinden indirip USB'ye rufus yardımıyla yazdırıp format atacaksın ben sana diyorum setup dosyasından atma format @distuxbed hydra 3 yıl önce

    Bazen bekletiyor açılma ekranında onu beklemen lazım 1-2 saat eğer hiç tepki vermez ise sıfırdan windows 10'u kurmanda fayda var ama tepki vermesi gerekiyor çünkü bende de öyle oluyordu yani başlama ekranınd kalıyordu.

    darkcrak darkcrak (5168)