Windows 10 Kurulmuyor (ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaş Selamün Aleyküm Windows 7 deki güncellemeler hep başarısız oldu için Windows 10 yükleme aracı düzgün çalışmıyor ve benim bildiğim kadarıyla bu araç güncellemeler tam olmadı için böyle hata verirmiş Hata Kodu 0x80072f8f 0x20000 Bunu Windows 10 kurulum aracı veriyor. Araştırdıma göre oda Windows 7 de güncelleme tam değil diye ama bendeki kalan 3 güncelleme de hep başarısız diyor Windows 10 iso olarak yükledim oda ağ sürücüsü ve diğer güncellemeler tam olmadı sürece falan dedi yardımcı olursanız sevinirim.

 1 Arkadaşlar direk iso yu usb ye yazdırın rufus veya aioboot ile böylece sorun çöülür

2 Arkadaşlar bir çözümde şu windows 7 eğer orjinal ise yani aktif ise o zamanda direk kurma aracı ile yaparsınız

andromobil andromobil (74)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rufus ile Windows 10 ISO indirip kurulumu denedin mi? uzmanim.net Youtube kanalında Windows 10 kurulumu adım adım anlatılıyor.

    hakan hakan (15394)
    1 yıl önce cevaplandı

    • hocam evet yazdırma yapdım ve oldu bitane iso yazdırma programı buldum halletim andromobil 1 yıl önce