windows 10 kurulu bir laptop kullaniyorum laptop cok agir ve ikinci diskide yarisi görmüyor 500 gb diskin sadece 120 mb görüyor

laptop hadiden agir celisiyor  sorun tam nerden nerden kaynaklandigidi hakinda bilgi verecek olan varmi

nayir nayir (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    cclenear indir kur kurarken choreme tikini vb tik gelirse o tiki kaldır üstte ingilizce dili türkçe yap kur kurulduktan sonra çalıştır özel temizleme ye tıkla analiz et butonuna tıkla o işlem bittikten sonra temizlemeyi çalıştır butonuna tıkla işlemin bitmesini bekle bittikten sonra programı kapat c diskine bak yer açılmışmı

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Disk yönetimi ekranının fotoğrafını paylaşın.

      hydra hydra (3800)