windows 10 kurulum hatası "VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR" sorunu nasıl çözülür?

Windows 10 u update yaparak indirdim ve kuruluma başladım ama %75 olduğunda kurulum kapandı pc bi sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekti hata bilgileri toplanıyor gibi bi ekran çıktı altında bu hatayı çevrimiçi olarak arayabilirsiniz: VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR yazıyodu mavi ekran kayboldu windowsum eski sürümüne döndü pc açıldığında bazı güncelleştirmeler yüklenemedi bulunan hatalar: C1900101-4000D yazıyodu windows 10 yükseltmesini 4 defa baştan indirip kurmayı denedim her seferinde bu hatayla karşılaştım lütfen yardım edin hata nedir nasıl çözerim?

keremmtay keremmtay (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Yükseltme yapmak için MediaCreation tool aracını kullanarak deneme yapabilirsiniz.Aşağıdaki konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

    Windows 10 Nasıl kurulur?

    ismailsarp ismailsarp (6010)