Windows 10 Kurulum Sorunu

İnternetten windows 10 pro 64 bit iso indirdim usb'ye yazdırdım ama alttaki ekranda kalıyor 15-20 dk bekledim ama hala aynı

warofthe warofthe (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Başka bir usb belleğe ISO dosyasını yeniden yazdırmayı deneyin.

    Bu da çözüm olmazsa ISO dosyasını yeniden indirin ve USB belleğe yeniden yazdırın.

    Kurulum sırasında böyle bir ekranda kalmasının pek çok sebebi olabilir.

    Bilgisayarınız daha önce sorunsuz çalışıyordu değil mi?  Cevabınız evetse ilk şüphelenmeniz gereken hatalı ISO dosyası ya da hatalı oluşmuş USB kurulum belleğidir.

    Bu yüzden ilk yapmanız yeniden ISO  dosyasını başka USB belleğe yazdırın, çözüm olmazsa tekrar indirin ve yeniden USB belleğe yazdırın.

    Benzer sorunu ben de yaşadım bu hafta yeniden ISO indirerek ve başka bir USB'ye yazdırarak sorunu aştım.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      5 tane iso indirdim. 2 tane belleğim var diğerinde sadece 1 kere denedim. Aynı sorun oldu. Sanırım boot etmede sorun oluyor çünkü usbye boot ettiğimizde bilgisayara girince usb belleğin setup ikonu oluyodu ama şuan olmuyo refus programıyla denedim boot etmeyi başka önerebileceğiniz program var mı windows 8.1 ya da windows 10 için

      warofthe warofthe (3)
      8 yıl önce cevaplandı

        Acele etmiş olabilirsin. 15-20 Dakika değil 1-2 Saat beklemeliydin.

        Normal değil ama bazan  olabiliyor.

        temmuz temmuz (12505)
        8 yıl önce cevaplandı

          Windows 10 ISO dosyası üzerinden UEFI destekli olarak nasıl kurulur?

          Yukarıda linkini vermiş olduğum sayfadaki adımları izleyerek USB belleğinizi bootable hale getirin. Ardından BIOS ayarlarınızı sıfırlayın. Daha sonra Boot önceliğini USB belleğinize vererek kurulumu başlatmayı deneyin.

          brsozl brsozl (1961)
          8 yıl önce cevaplandı

            Windows kurulumda bende sıkıntı yaşadım uyun süre donma oldu Kurulumda en sonunda hata aldım şöyle yazıyor

            Windows Microsoft Yazılım Lisans koşullarını'nı bulamıyor. Yükleme kaynaklarının geçerli olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın.

            kırmızı çarpı hatası

            recep59 recep59 (1)
            6 yıl önce cevaplandı

            • ISO dosyasını nereden indirdin? omercik 6 yıl önce