Windows 10 kurulumda fare ve klavye çalışmıyor, nasıl düzeltebilirim?

Windows 7 bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Normal yüklemede yükleniyor ama dil ayarlarına gelincede klavye ve fare çalışmıyor kapatıp açtığımda da Windows 7 geri aktif oluyor. USB ile yüklemeye çalıştığım zamanda yine klavye ve fare çalışmıyor. Bir çözümü var mı?

Bilgisayar laptop.

brngulturk brngulturk (1)
3 yıl önce sordu

  • Laptop mu? Masaüstü mü? darkcrak 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarınızın laptop ise ayrı mouse ve klavye kullanıyorsanız çalışmaması normaldir, laptopun kendi touch, klavye ile kurulum yapın. Benim tavsiyem kablolu mouse, klavye kullanmanız

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)