windows 10 kurulumu videosunda usb belleğe nasıl önelik verileceğini bilen

windows 10 kurulum videosunda biostan çalış menüsünden usb belleğe öncelik verdim diyordu bunu nasıl yapacağız.https://www.youtube.com/watch?v=6gtihDrHJf videoda saniye 5:26 da diyor ama nasıl yapacağız yardımcı olursanız sevinirim

kullanici459682 kullanici459682 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    F12 veya F2 tuşlarına basarak boot menüsüne girip ordan yapabilirisin ayrıca pc markasına göre degişiklik gösterebilir..

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bunun her bilgisayar için geçerli bir yöntemi yok. Bu yüzden bilgisayar marde ve modelin önemli. Her marka ve modelde farklılık gösteriyor.

      murat murat (12492)