Windows 10 kuruluşunuz tarafından yönetiliyor

Bilgisaayara  virüs bulaştı ve kuruluş diye kendini ekledi bu yüzden Windows 10 ürün anahtarı nı kullanamıyorum çünkü onun da kabul etmesi gerek nasıl kaldırıcam kuruluşu

talha9797 talha9797 (5)
3 yıl önce sordu

  • Ne yükledin d böyle oldu? hakan 3 yıl önce
  • synapse x cracked diye bir dosya youtubede görmüştüm ve denemiştim sonrada işte salaklığıma geldi güvenlik duvarını kapattım fln talha9797 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

https://www.youtube.com/watch?v=h1qDmm-SDhE uzmanim.net youtube kanalındaki bu videoyu denedin mi?

hakan hakan (15424)
3 yıl önce cevaplandı

  • evet ama olmuyor talha9797 3 yıl önce
  • o web için benim sorun pc de talha9797 3 yıl önce
  • Avast kullanıyor musun? @talha9797 hakan 3 yıl önce
  • ben hallettşm baya önce yazmıştım bari onayliyim avast kullanıyordum ondan kaynaklı olabilir talha9797 3 yıl önce