Windows 10 lisans güncelleştirme hatası

https://uzmanim.net/soru/windows-lisansinizin-suresi-yakinda-dolacak/76491

Yardım edin lütfen bu linkteki her şeyi denedim ama olmadı :(

teff teff (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Linkte verdiklerimi denediyseniz ve sorun devam ediyorsa yapmanuz gereken Windows temiz kurulum yapmaktır.

    Bizzat Microsoft destek hattı tarafından önerilen çözüm bu.  Benzer problemi defalarca yaşadım. Orjinal lisanslı Windows bir zaman sonra lisans güncelleştirme hatası verdi.  Ne yaptıysam düzelmedi. En son bir de Microsoft'a danışayım  diye telefon açtım. Bana format atıp yeniden yüklememi başka çaresi olmadığını söylediler.

    murat murat (12492)