windows 10 mağazadan indirme yapamıyorum

windows10da mağazadan indirme yapamıyorum indirme yapılıyor diyor ve öyle kalıyor indirmiyor

mehmetozcan18 mehmetozcan18 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Magaza'dan indirme yapamıyorsanız, ilk yapmanı gereken Mağazayı sıfırlamak. Mağazayı sıfırlamak için

    1. Windows (üzerinde Windows simgesi olan tuş)   ve R tuşlarına basın
    2. Açılan çalıştır penceresine wsreset.exe yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Siyah bir ekran gelecektir. Bekleyin. Sonra Windows Mağaza açılacaktır.
    4. Şimdi Mağazadan indirme yapabiliyor musunuz kontrol edin.

    Bu çözüm olmazsa, varsa geçici olarak antivirüs programınızı kapadın ve indirme yapabiliyor musunuz deneyin.

    Sorun hala devam ediyorsa PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın( Powershell yönetici olarak nasıl çalıştırılır?). Daha sonra Powershell üzerinde şu komutu çalıştırın:

    powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.xml

    hakan hakan (15424)