Windows 10 masaüstüne Bilgisayarım ekleme

Bilgisayarımı windows 10 a çevirdim ve masa üstünde bilgisayarım yok ne yapmam gerek?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'da masaüstüne bilgisayarım eklemek birazcık farklı. Bu çözümde eklemenize yardımcı olacağım.

    Windows 10 masaüstüne Bilgisayarım ekleme

    1.Adım: İlk olarak başlat kısmından Ayarlar'ı aratalım.

    2.Adım: Ayarları açtıktan sonra Kişiselleştir'i açalım.

    ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

    3.Adım: Kişiselleştir'i açtıktan sonra sol tarafta Temalar seçeneğini bulup açalım.

    4.Adım: Temalar'ı açtıktan sonra sağ tarafta Masaüstü Simge Ayarları göreceksiniz, buraya girin.

    5.Adım: Açılan pencerede hangi simgeleri eklemek istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Windows 10 masaüstüne bilgisayarım eklemek için listeden "Bilgisayar"ı seçin ve Tamam'a tıklayın.

    Ek olarak denetim masası, geri dönüşüm kutusu, ağ ve kullanıcı dosyaları simgesini de Windows 10 masaüstüne ekleyebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)