Windows 10 Media Creation Tool 0x80042405 Hatası

Microsoft'un sitesinden Media Creation Tool aracını kullanarak Windows 10 iso 1809 sürümünü indirirken bu resimdeki  hata çıkıyor Bu sorunu nasıl çözebilirim?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MediaCreationTool aracını farklı bir tarayıcıdan indir. Muhtemelen Chrome'dan indirmişsin. "Ne alakası var?" diye düşünceksin şimdi, aslında ne alakası olduğunu ben de bilmiyorum :) Tesadüf eseri geçmişte bu sorunu böyle çözmüştüm.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle cevabınız için teşekkürler ben dediğinizi dün denedim bende faydası olmadı bende dün ayrı olarak iso dosyasını indirip başka bir programla usb yazmak durumunda kaldım. Bugün aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımada sizin çözüm önerinizi denedik ve onda işe yaradı ve sorunsuz kuruldu. Böylece dolaylı da olsa cevabınız çözüme ulaştırdığı için cevabı onayladım teşekkürler @farurhenho lion 5 yıl önce
    • Dolaylı da olsa çözüldüğüne sevindim, kolay gelsin :) @lion omercik 5 yıl önce