Windows 10 Microsoft Office PowerPoint Viewer 2007 Açılmıyor (Program Açılmıyor)

Merhaba konu başlığı değişik olabilir ama sorunum şu:

Ben okul için MS Pffice Powerpoint 2016 dan bir sunu hazırladım ama okulun Office i 2007. Ben de onun için bu programı Microsoft Office PowerPoint Viewer 2007 kurdum çünkü bazı slaytlar arası geçişler farklı oluyordu ben de ona göre düzeltecektim programı 1 kee açtım çalıştı bir daha da açtım çalışmadı uyumluluğu denedim olmadı birlikte aç fln.. PC yi yeniden başlattım hala açılmıyor acil yardım lütfen :(

murphyz murphyz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dosyanızın uzantısını pps veya ppsx olarak değiştirirseniz açılacaktır. Viewer sadece görüntüleme yapar. Powerpoint dosyalarını Viewer ile düzenleyemezsiniz.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba cevap için teşekkürler pps yapınca açılıyor. Ama bir sorun var normal Powerpoint te de açarken Eksik eksik ve biraz hatalı gösteriyor. 4. slayta geliyor sonrası yok.

      murphyz murphyz (1)