Windows 10 Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı

geçen gün windows 10 dan yine windows 10 a format attım dosyaları yedekleyerek sonra aygıt yöneticine baktığım zaman ekran kartlarım yoktu sadece microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı vardı nvidia olanı biliyordum indirdim gözüktü sonra herhangi bir oyuna girdiğim zaman açılmıyordu pes 2017 settings e yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile girdim zaten entegre grafik bi microsoftun olanındı ama ekran kartı hala microsoft olanını gösteriyor benim laptop ise optimus özellğine sahipti yani 2 ekran kartı ile çalışıyordu win 8.1 den 10 a geçerken hiçbir sorun çıkmamıştı ekran kartı driverlerim hala duruyordu sorunun driveri yüklemediğimden olduğunu biliyorum lakin hangi türüydü onu hatırlayamıyorum İntel HD Graphics Family olduğunu hatırlıyorum ama hangi serisi hatırlayamıyorum nasıl bulabilirirm ?

kenjox kenjox (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer Sorunun Çözümü Yok İse Restore Atmak Zorunda Kalacağım

    kenjox kenjox (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Format sonrası windows 10 günceleştirmelerini tarattırıp yükletmedi iseniz günceleştirmeleri indirin diriver indiriryükletir

      hala durum değişmez ise bu sitede bilgisayarınızı tanıtın uygun ekran kartını bulur

      candan candan (4301)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Sağolun güncelleştirmeyi internet gelince yaptım oldu fakat bendeki sorun nvidia değil inteldi ama sıkıntı değil :) kenjox 6 yıl önce
      • günceleştirmelerde bütün driverleri indirir candan 6 yıl önce