Wındows 10 Mikrofon sorunu,sesim gitmiyor nasıl çözebilirim ?

Daha dün windows 10 geçtim sorun ise mikrofonda team speak te sesim gitmiyor ses driver larını güncelledim daha öncesinde mikrofonu algılamıyodu,çıkarıp taksam bile takılı gösteriyordu güncelleme sonunda biraz düzeldi ama arkadaşlarıma sesim gitmiyor şimdide sadece dip ses gibi bişey gidiyor ama mikrofonu aynı anda etkinleştirdiğimizde onun sesi yankı yapıyor mikrofonu test ettiğimde konuşmadan tepki veriyo sadece tuşa basmamla yani ama sesim gitmiyor şimdiden yardımlarınız için teşekürler.

ses driver Vıa HD Audio Deck

castıel castıel (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayni sorun bendede var kardeşim resimde altta echo yazanları seçersen yankı sorunu çözülüyor . birde teamspeak özelliklerinden uyumluluğu win7 yapıp yönetici olarak çalıştırmayı seç . benim sorun böyle düzelmişti . sanırım teamspeak windows 10 için de bir güncelleme yapması gerekecek :)

    blackheaven blackheaven (728)