Windows 10 ms-settings hatası

Merhaba,

Ben Windows 10 kullanıyorum Masaüstünde ara sekmesine gelince birsey yazılmıyor ve 5 saniye sonra otomatikten arama sekmesi kapanıyor.

Ve Aynısı ms-settings de güncellemeler sekmesine gelincede oluyor. Hic birşey gelmeden sekme donuyor 5 saniye sonra kapanıyor.

Cevaplanırınız için simdiden tesekkürler.

unspoken123 unspoken123 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu düzeltmek için şunu deneyebilirsin:

    1. Başlat menüsüne tıkla
    2. Doğrudan PowerShell yaz. Arama sonucunda PowerShell görüntülenecektir.
    3. Sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç
    4. PowerShell açılacaktır. PowerShell ekranında şu komutu kullan:
      Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

      Bu komut windows bileşenlerinde bir sorun varsa onu düzeltecektir.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hala otomatik kapanıyor güncelleme sekmesi ve arama sekmesi unspoken123 6 yıl önce