Windows 10 nasıl etkinleştirilir?

Selam. Windows 10 nasil aktiv edilir? ben windows 10 kurdum windows is aktive olarak gozukuyor. Yani aktiv edildi diyor. 2-3 ay sonra windowsu aktiv et sorunu geliyor. Iyi bir proqram var mi?.  Windows 7- de RemoWat vardi onla windows 7 aktiv ediyorduk vee illarca sorun yasamiyorduk. Windows 10 nasil aktiv edilir? Tesekkurler.

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Eğer etkinleştirmek istiyorsan OEM Key'ler var 10 - 20 TL Civarında onlardan alabilirsin ben onlardan kullanıyorum şimdilik.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yasal bir lisans kullanacağına lisans satın alsan daha mantıklı

      @infinity 'in de dediği gibi Korsana destek yok

      Uzmanim.net de yasal lisans ve crack gibi yasal işlerle uğraşmıyoruz. Lisans almanı öneriyorum pahalı olsa da internette ucuza windows lisansı bula bilirsin sadece satın alan kullanıcı yorumlarına bakman yeterli

      Bir de sen bir uygulama çıkartsan ve günlerini yıllarını vererek yapsan sonra o uygulamanı birisi korsan oynasa ne yaparsın?

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

        Anladik yaaa bu ne sinir sadece sorduk. tamam sinir yapmaa

        proqram proqram (-7)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Sinirlenmedik ki :) sadece bilgilendirdik darkcrak 4 yıl önce

        15TL-20TL ye Windows 10 lisansları var. Crackle filan uğraşma. Bu lisanslardan edin. Kafan rahat olsun.

        hakan hakan (15424)