Windows 10 ne zaman çıkacak?

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 ne zaman çıkacak?

Windows 10 Türkiye'de ne zaman çıkacak?

Windows 10'un çıkış tarihi ne zaman?

Windows 10 'un fiyatı ne olacak?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 ne zaman çıkacak?

    Microsoft'un en son işletim sistemi Windows 10 final sürümüne dair henüz kesinleşmiş bir bilgi yok.  Bilindiği üzere Windows 9 olarak beklenen yeni işletim sisteminin adı Windows 10 olarak lanse edildi.

    Microsoft Windows 8.1'den sonraki işletim sistemini Windows 10 olarak kullacağız.

    Windows 10 çıkış tarihi kesin olarak belli değil fakat 2015 içinde yayınlanacak.

    Windows 10 'un fiyatı ne olacak?

    Windows 10'un fiyatı ile de kesin bir bilgi yok. Microsoft henüz Windows 10'a dair fiyatlar ile ilgili bir açıklama yapmadı.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Senin teknoloji haberin "aferin" almış. Ben teknoloji haberi verdiğimde "afaroz" oluyor :-) Karşı değilim ve destekliyorum. Sadece çelişkiyi vurgulamak istedim. Mesajı alması gerekenler alırlar herhalde. temmuz 9 yıl önce
    • Kopyala - yapıştır olmadığında bir şey demiyorlar, ben bir yabancı sitede okudum faydası olur diye paylaştım. Benim paylaşımlarım da arada silindi. cemkara 9 yıl önce
    • Yok, yok.. Mesele kopyala yapıştır değil. 'Teknoloji haberi okumak isteyen, ilgili sitelere gidebiilir, burada olmaz ' diyorlar. Ama gel görki çifte standart uygulamaktalar. Zaten bu çifte standarta başka konulardada yer yer rastlamaktayım. Sonuç olarak ben onlara katlanmaktayım, onlarda bana.. Gittiği ve gidebileceği yere kadar.. :-) temmuz 9 yıl önce
    • Bu arada açtığın konunun faydalı olduğuna bende inanıyorum. Keşke daha teferruatlı olsaydı ve keşke başkalarıda konuya katılarak ek bilgiler verseler, tartışsalar, görüş açıklasalar. temmuz 9 yıl önce

    Windows 8 sahiplerine ücretsiz verileceği haberleri dolaşıyor.

    temmuz temmuz (12505)