Windows 10 ne zaman çıkacak?

Dün Windows 10'u alın bildirimi gelmişti. Kesin tarih belli mi? 2015 yaz ayı deniyordu ama Windows 10 çıkış tarihi tam olarak belli mi? Yani gün olarak şu gün çıkacak belli oldu mu?

alivecan alivecan (337)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 çıkış tarihi net olarak belli oldu. Windows 10 çıkış tarihi  29 Temmuz 2015 olarak belirtildi.

    Windows 10 29 Temmuz'da 190 ülkede aynı anda satışa sunulacak. Bu ülkeler arasında elbette Türkiye de var.

    Eğer bilgisayarınızı iş için kullanıyorsanız Windows 10!a geçmek için biraz bekleyebilirsiniz. Çünkü yeni işletim sistemleri her zaman hatalar ile birlikte gelir. Sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz.

    murat murat (12492)