Windows 10 Net framework 4.0.30319 cmd RegSvcs.exe hatası

Ekranda 1 saniyeliğine cmd açılıyor ve microsoft net framework 4.0.30319/RegSvcs.exe yazıyor üstünde ve kapanıyor bu işlem 2 dakikada bir tekrarlanıyor nasıl çözebilirim? https://hizliresim.com/HVMh8V

okanyildiz okanyildiz (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir uygulama RegSvcs.exe komutunu çalıştırıyor. Ama parametre eksik olarak RegSvcs.exe komutunu çalıştırdığı için ekrana sadece RegSvcs.exe açıklaması ve parametreleri gelmiş. Yani aslında RegSvcs.exe komutu çalışmamış.

    Sürekli karşına RegSvcs.exe komutu açılıyorsa arkaplanda bir uygulama bunu kullanmayı deniyor olabilir.

    Öncelikle virüs taraması yapmanda fayda var: Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Daha sonra sorun devam ederse temiz ön yükleme denemelisin: Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    alattin alattin (16999)