Windows 10 NVIDIA sürücüsü uyumluluk hatası veriyor

merhaba ben eray ben bilgisayarımı windows 7 den windows 10 a yükselttim ama NVIDIA ekran kartım görünüşe göre windows 7 de kalmış  çünkü şünan windows 10 dayım ve NVIDIA dosyalarım böyle C:\NVIDIA\DisplayDriver\342.01\Win8_Win7_64 normalde

C:\NVIDIA\DisplayDriver\342.01\Win10_64 olması gerek NVIDIA nın sitesinden indirdiğim driver win 10 için olanı sistem uymluluğu hatası veriyor win 7 için olan ise hata vermeden çalışıyo

şuanda win 10 kullanıyorum  ekrankartım geforce G210M  display driver uninstaler programını güvenli modda sildim ve yükledim olmadı

 pc yi açtığımda ekran sürücüsü başlatılamadı onun yerine temel görüntü bağdaştırıcısı başlatı hatası veriyo entegre grafik kartım var

eray0 eray0 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Doğru yüklediğine eminmisin ?

    Buradan indir tekrar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • olmadı güvenli modda DDU la sildim gene güvenli modda yükledim temiz yükleme yaptımbu sefer böyle olduC:\NVIDIA\DisplayDriver\341.74\Win8_WinVista_Win7_64 eray0 3 yıl önce
    • ddu la sildiğim ekran kartının kalıntı bırak mama sı gerekiyo ama bende regeditde kalıntı doyaları var c dikinde var ddu la doğru sildiğimede eminim eray0 3 yıl önce
    • Nvidia ile ilgili sistemden herşeyi silip, DDU ile tekrar silip eğer var ise tabi, tekrar yükle, yanlış yükleme yapmış olabilirsin zira ekran kartın windows 10 64 bit destekliyor. hydra 3 yıl önce
    • dediklerini yaptım c diskindeki Nvidia yıda silmeme rağmen nvidia nın win10 sürümü için olanını yüklediğimde c diskindeki Nvidia nın win7_vista_win8 olanı için indiriyo eray0 3 yıl önce
    • senin verdiğini indiriyorum eray0 3 yıl önce
    • bu arada söyleme unuttuğum birşey daha var ben ekrankartımı aygıt yöneticisinden silip çevrim içi arama ile yüklerken inf dosyası hatası veriyordu eray0 3 yıl önce

    hata kodu 43 yüzündenmiş

    eray0 eray0 (1)