Windows 10 Office Sıkıntısı

Windows 10 kullanıyorum microsoft office ve bileşenleri (excel,powerpoint) gibi her şey yüklü ama nereye yüklü olduğunu bilmiyorum program fileste yok denetim masasında görünmüyor bu yüzden kaldıramıyorum hiçbir şey yapamıyorum yardımcı olur musunuz?

mrpylzma mrpylzma (1)
4 yıl önce sordu

  • Bunları kaldırmak mı istiyorsun? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Normalde Microsoft Office şu klasöre yüklenir:

"C:\Program Files\Microsoft Office\" Mesela Word uygulamasının yolu

"C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\WINWORD.EXE"

Office bulunamadı hatası alıyorsan Office kurulumunu yeniden başlat. Sana Onarayım mı yeniden kurayım mı diye soracak (belki kaldırayım mı diye de sorabilir)  Kaldırayım mı diye sorarsa kaldır.

Sormazsa yeniden kur. Ondan sonra kaldır.

hakan hakan (15409)
4 yıl önce cevaplandı

    Eğer office uygulmalarını kaldırmak istiyor isen ve bulamıyorsan altdaki uygulamayı indir ve sana tamamen kaldırmanda yardımcı olsun.

    Office kaldırmak için indir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam programı kullandım office ürünü bulunamadı dedi ama office var bende her şeyi var sıkıntı da orada zaten.Office olmasına rağmen yok diyor . mrpylzma 4 yıl önce
    • O zaman tekrardan indirmeyi dene oradan kaldıra bilirsin. @mrpylzma ayrıca bir program daha ekliyecem ve çözümü güncelleyecem olmadı akşam ayarlarım. Olmadı teamviewer ile bağlanıp sorununu çözerim. darkcrak 4 yıl önce