Windows 10 Olan Bilgisayara Yeniden Windows 10 Kurulabilir mi ?

Merhabalar uzmanim.net Ailesi. Benim Aklımda Bir Soru Takıldı. İnternette Araştırdım ve bununla alakalı bir şey bulamadım. Sorum Tam Olarak Şu Bilgisayarımda Windows 10 var ve bildiğiniz üzere geçenki arama sorunum hala düzelmedi, ben bu bilgisayara sıfırlamadan veya format atmadan düz bir şekilde Windows 10 kurabilir miyim ? yani aynı bilgisayarımı windows 8'den Windows 10'a yükseltmiş gibi windows 10'u yeniden kurabilir miyim ? (Dosyalarım Çok Önemli ve USB'lerime sığmayacak kadar büyükler o nedenle dosyalar silinmeden diyorum.)

NOT : Sakın Sistem Geri Yüklemesi Yap Demeyin Çünkü Ondan Sonra Bu Sorun Daha da Kötüye Gitti.

venorunch venorunch (5)
6 yıl önce sordu

  • Tek Bir Sorun Yok Bunu Sormamda Daha Bir Sürü Sorun var Formatsız Kurtarma Lazım :( venorunch 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sıfırlama yaparken size dosyalarınızı tutma seçeneği sunuluyor zaten. Eğer sorun çözülmediyse son çare olarak sıfırlamaktan başka çareniz yoktur

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • @farurenho hocam şimdi sıfırlamanın iki yöntemi var hangisinden bahsediyorsunuz ? 1. yöntem bilgisayarın ayarlarındaki sıfırlama , 2.yöntem ise windows 10 sitesinden indirdiğim programla sıfırlama venorunch 6 yıl önce
  • Tamam Bilgisayarı Sıfırla Yerinde öyle bir seçenek varmış Teşekkür ederim aydınlattığın için @farurhenho :) venorunch 6 yıl önce