Windows 10 Onedrive Entegrasyonunu Devre Dışı Bırakmak

Windows 10'da onedrive entegrasyonu nasıl devre dışı bırakılır

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın
    2. regedit yazın enter tuşuna basın
    3. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows klasörüne gidin
    4. Windows klasörüne sağ tıklayın yeni anahtar seçeneğine tıklayın anahtarın adına OneDrive yazın
    5. OneDrive klasörüne sağ tıklayın yeni dword (32 bit) seçeneğine tıkalyın
    6. Değerin adına DisableFileSyncNGSC yazın
    7. DisableFileSyncNGSC değerine çift tıklayın değer verisine 1 yazın Tamam butonuna basın
    8. Bilgisayarı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)