Windows 10 OneDrive ve tanımlama bilgileri

Windows 8.1'den 10'a yükselttim. Fakat yükselttiğim günden beri OneDrive'yi açarken bu hatayı veriyor.

Ne yapmam lazım?

kullanici872326 kullanici872326 (6)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

       Merhaba,

    Tüm tanımlama bilgilerini engellemek veya izin vermek için

    1. Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.

    2. Araçlar düğmesini Araçlar düğmesi, ardından da Internet seçenekleri'ni tıklatın.

    3. Gizlilik sekmesini tıklatın, ardından tüm tanımlama bilgilerini engellemek için Ayarlar'ın altında bulunan kaydırıcıyı yukarıya, izin vermek içinse aşağıya hareket ettirin ve Tamam düğmesini tıklatın.

      Tanımlama bilgilerinin engellenmesi bazı web sayfalarının düzgün görüntülenmesini önleyebilir.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Windows 10 kullandığım için Internet Explorer'i devre dışı bırakmıştım. Internet seçeneklerine hala arama yerinden girebiliyorum fakat gizlilik sekmesinin altında kaydırabileceğim bir çubuk yok. Bu şekilde gözüküyor.

      kullanici872326 kullanici872326 (6)