Windows 10 önizlemesi nasıl kaldırılır?

Windows 8.1'den 10'a yükselttim ve başlat menüsü açılmıyor.  Başlat menüsü aktif değil tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor .Yeniden başlattığımda da hiç çalışmıyor.
Benım yükledıgım win 10 un önizlemesi fakat ben bunu geri nasıl kaldıracagım bilmiyorum.

Bir de başlat menusu çalışmıyor

deathswat deathswat (17)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 ya da herhanbi bir işletim sistemi programlar gibi değildir. Yani yükledim kaldırayım tekrar demek işletim sisteminde programlar gibi değildir.

    Sizin yapmanız gereken  Windows 8.1 kurulum diski ile sistemi açmak ve Windows 'u yeniden kurmak.

    Yani işletim sisteminizi yeidn yüklemeniz gerekcek. Format atar ve kurulum yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.

    Windows 10 önizlemesi adı üstünde filan sürümü değil. Bu sebepten hatalar olabilir.

    murat murat (12492)