Windows 10 otomatik güncelleştirme ile ilgili

Sürekli güncelleme geliyor otomatik. Ama ben PC nin ŞUANKİ halinden memnunum.

Güncelleme gerçekten önemli midir ? Güncelleme yapmasak ne olur ?

Otomatik güncelleme kapatsam bir faydası ya da zararı olur mu ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncellemeyi kapatsan hiç bir sorun olmaz fakat güvenlik güncellemelerini yapmadığın sürece bilgisayarındaki açıkları bilgisayarın kapatamaz yani güvenlik güncellemeleri ile Microsoft açıklarını kapatıyor. Microsoft her güncellemesinde Windows 10 da hatalar barındırıyor elbette güncellemezsen kapatırsan bir sorun olmaz çünkü tekrardan güncelleme şansın bulunuyor. Benim önerim güncel kalmak ama güncel kalmayada bilirsin bu senin kararın. Bir çok kişi Windows 10'u güncellemeden de rahat rahat kullanabiliyor bir sakıncası yok güncellemeyi kapatmanda.

    darkcrak darkcrak (5170)