Windows 10 otomatik olarak bağlan seçili olduğu halde ağa bağlanmıyor sorunu

Windows 10 otomatik olarak bağlan seçeneği seçili ama wi-fi ye bağlanmıyor sorun ne olabilir sizce arkadaşlar? Daha önce böyle bir sorun yoktu. Kablosuz ağa normal bağlanıyordu.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu durum yani Windows 10 otomatik olarak bağlan sorunu güncellemeden sonra çıktıysa önce wifi adaptörün için bir sürücü güncellemesi var mı bunu kontrol et.  Varsa sürücü güncelleme yap. Daha sonra şunu dene:

    1. Arama bölümüne Wi-Fi Ayarları yaz.
    2. Daha sonra Bilinen Ağları Yönet seçeneğine tıkla.
    3. Ağ adını bul tıkla ve Unut seçeneğini tıkla.
    4. Daha sonra tekrardan Ağa bağlanmayı dene.

    Sorun genelde bu şekilde çözülüyor.

    hakan hakan (15409)