Windows 10 oturum açma hatası

Bir uygulamaya tıkladıgımda yönetici şifresi istiyor. Giriyorum Oturum açma hatası: Kullanıcıya bu bilgisayardan istenen oturum açma türü sağlanamadı hatası alıyorum.

jankos58 jankos58 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     arama kutusuna neptlwiz yazın ve tıklatın kullanıcı bu bilgisarayı kullanmak için bir ad veya parola girmelidir

    tikini atın ve ekle deyin ikinci resimde  microsoft hesabı olmadan tercih edin açılan sayfadan yeni bir isim ve parola oluşturun daha sonra eski kullanıcıyı yıne bu sayfadan kaldırın

    not bunu yapmanıza izin vermiyorsa

    diğer seçenek  programı flash belleğe atıp sonra bilgisayarı yeniden başlat bios ayarlarından girip  şu anki kullanıcıyı kaldırman gerekir bunu yapman için bilgisayardan anlaman lazım tarifle olmaz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Girmiyor netplwize Şifre İstiyor Giriyorum Hatayı Veriyor Biostan Nasıl Kaldıracam Kullanmayı Anlatan Site Falan Varmı. jankos58 8 yıl önce
    • İstek Yolladım jankos58 8 yıl önce